2011 Pünkösdjén, szombaton és vasárnap a Gyermekfilharmónia két koncertet adott a szentegyházi Gábor Áron Művelődési Ház nagytermében.

koncert-punkosd-01
koncert-punkosd-01
koncert-punkosd-02
koncert-punkosd-02
koncert-punkosd-03
koncert-punkosd-03
koncert-punkosd-04
koncert-punkosd-04
koncert-punkosd-05
koncert-punkosd-05
koncert-punkosd-06
koncert-punkosd-06
koncert-punkosd-07
koncert-punkosd-07
koncert-punkosd-08
koncert-punkosd-08
koncert-punkosd-09
koncert-punkosd-09
koncert-punkosd-10
koncert-punkosd-10
koncert-punkosd-11
koncert-punkosd-11
koncert-punkosd-12
koncert-punkosd-12
koncert-punkosd-13
koncert-punkosd-13
koncert-punkosd-14
koncert-punkosd-14
koncert-punkosd-15
koncert-punkosd-15
koncert-punkosd-16
koncert-punkosd-16
koncert-punkosd-17
koncert-punkosd-17
koncert-punkosd-18
koncert-punkosd-18
koncert-punkosd-19
koncert-punkosd-19
koncert-punkosd-20
koncert-punkosd-20
koncert-punkosd-21
koncert-punkosd-21
 
Powered by Phoca Gallery